Aluminium w Architekturze
stolarka aluminiowa Stobrawa
Menu Zamknij

Seria PPOŻ Elegant

Drzwi drewniane ppoż Seria ELEGANT

Drzwi drewniane ppoż. seria Elegant

Ze względu na przepisy budowlane, zastosowanie zabezpieczeń przeciwpożarowych stanowi jeden z podstawowych warunków, które powinien spełniać każdy budynek oddawany do użytku. Z tego też powodu, w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi drewnianych ppoż. z serii Elegant, które łączą w sobie nie tylko bezpieczeństwo ale i estetyczny design. Jeszcze do niedawna drzwi ppoż kojarzyły się z mało estetycznymi drzwiami technicznymi. Drzwi drewniane przeciwpożarowe wyróżnia ponadczasowy klasyczny wygląd, dzięki czemu drzwi wpasują się w każde wnętrze. Oferujemy stolarkę o zróżnicowanych stopniach ognioodporności EI, co pozwala na dobór drzwi pod kątem ryzyka rozprzestrzeniania się płomieni.

Co sprawia, że drzwi przeciwpożarowe drewniane Elegant są warte uwagi

W drzwiach przeciwpożarowych drewnianych serii Elegant znajdą Państwo zarówno modele EI30 powstrzymujące płomienie przez około 30 minut, jak i EI60 zapewniające ochronę przez około 60 minut. Solidna konstrukcja drzwi i specjalne wypełnienie stanową przy tym gwarancję wysokiego stopnia izolacji akustycznej. Zaleta ta sprawia, że seria Elegant znakomicie sprawdzi się w hotelach, apartamentach oraz w pomieszczeniach biurowych, zapewniając optymalny komfort i bezpieczeństwo osobom w nich przebywających.
Drzwi drewniane przeciwpożarowe Elegant zawdzięczają swoją nazwę niezwykle stylowemu wykonaniu. Drzwi w naturalnych drewnopodobnych okleinach doskonale prezentują się we wnętrzach klasycznych, a takie okleiny jak antracyt, czy biały sprawiają, że drzwi można bezproblemowo dobrać praktycznie do każdego nowoczesnego czy loftowego wnętrza. Tak szeroka gama kolorystyczna sprawia, ze inwestorzy indywidualni i projektanci mają większe możliwości przy projektowaniu wnętrz, gdzie wymogi techniczne znacznie ograniczają wybór estetycznej stolarki.

Przejdź porównania