Aluminium w Architekturze
stolarka aluminiowa Stobrawa
Menu Zamknij

Drzwi techniczne stalowe

HIT CENOWY       Seria Standard i StandardPLUS+ Antracyt - RAL 7016

HIT CENOWY       Seria Standard i StandardPLUS+ Popielaty - RAL 7038

Seria Standard malowane na dowolny kolor RAL

Seria Classic dostępne od ręki RAL 7038 lub malowane na dowolny kolor RAL

Seria Premium

Gwarancja jakości

Gwarantujemy najwyższą jakość drzwi stalowych w wyjątkowo korzystnych cenach. Nie przepłacaj - kupuj wygodnie w sklepie Stobrawa.pl z dostawą do Twojej firmy, domu lub odbierz drzwi z magazynu w Brzegu. Drzwi stalowe ppoż i techniczne z najwyższej półki. Zawsze w wyjątkowo korzystnych cenach.

Drzwi dostępne od ręki

Pełen asortyment drzwi stalowych w każdej szerokości czekają na Ciebie w naszym magazynie. Drzwi dostępne od ręki i sprawna obsługa to gwarancja zadowolenia, pozwalają Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Autoryzowana grupa montażowa

Trwałość i właściwe funkcjonowanie drzwi to wynik zarówno najwyższej jakości materiałów z których są wykonane, jak i profesjonalnego montażu. Aby mieć pewność, że drzwi będą niezawodne w użytkowaniu przez wiele lat, skorzystaj z usług najlepszej autoryzowanej grupy montażowej pod patronatem Stobrawa.pl. Zamów drzwi stalowe z usługą montażu. To najlepszy wybór.

W sklepie stobrawa.pl znajdziesz drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i przeciwpożarowe. Wśród wielu modeli i rodzajów drzwi znajdziesz z pewnością idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Wybierz drzwi techniczne stalowe serii STANDARD i odbierz je już dziś z naszego magazynu lub zamów transport z dostawą do firmy lub domu. Drzwi stalowe STANDARD dostępne są od ręki w najmodniejszych kolorach antracytowym RAL 7016 i popielatym RAL 7038. Drzwi serii STANDARD mimo iż są drzwiami technicznymi, dzięki solidnej konstrukcji i estetycznemu wykonaniu - z dbałością o detale, sprawdzają się nie tylko w budynkach przemysłowych, to drzwi coraz częściej stosowane w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Dodatkową zaletą jest możliwość malowania drzwi na dowolny kolor z palety RAL. Drzwi stalowe serii STANDARD, dzięki wyśmienitym parametrom termoizolacyjnym mogą być zastosowane również na zewnątrz. Jeśli wymagają tego przepisy z zakresu ochrony przeciwpożarowej lub jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo w tym zakresie, wybierz drzwi stalowe przeciwpożarowe serii CLASSIC. Drzwi stalowe ppoż CLASSIC posiadają ochronę ogniową EI30 i EI60, co oznacza że powstrzymają rozprzestrzenianie się ognia w razie pożaru przez 30 minut (drzwi ppoż EI30 ) lub przez 60 minut (drzwi ppoż EI60). Drzwi stalowe serii CLASSIC

są kompletne i gotowe do zainstalowania, wyposażone w klamkę, wkładkę, samozamykacz w zawiasie (nie musisz kupować dodatkowo samozamykacza, co jest niezbędnym kosztem w drzwiach przeciwpożarowych które posiadają zwykłe zawiasy, ponieważ aby drzwi ppoż spełniały swoja funkcję - czyli ochronę przed rozprzestrzenianiem się ognia - muszą być zawsze w pozycji zamkniętej). Dodatkowym atutem drzwi serii CLASSIC jest ich natychmiastowa dostępność. Już dziś możesz zamówić i odebrać drzwi z magazynu w Warszawie lub zamówić dostawę pod wskazany adres. W naszej ofercie znajdziesz także drzwi stalowe powstrzymujące ogień przez 120 minut, drzwi ppoż EI120. Polecamy drzwi stalowe serii PREMIUM. Są to drzwi wykonywane na zamówienie. Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania i wieloma możliwościami wyposażania w elementy dodatkowe takie jak np. dźwignie, kratki, samozamykacze, odbojniki. Wszystkie drzwi stalowe, przeciwpożarowe jak i techniczne dostępne są w naszym sklepie w każdej możliwej szerokości, zarówno jednoskrzydłowe jak i dwuskrzydłowe, możliwe jest także wyposażenie drzwi w różnej wielkości przeszklenia, także bulaje. Nie zwlekaj z decyzją i już dziś dokonaj zakupu, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi, zadzwoń, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i podpowiemy jakie drzwi spełnią Twoje oczekiwania.

Kliknij poza obszarem paska porównywarki by go zamknąć
Porównaj