Aluminium w Architekturze
stolarka aluminiowa Stobrawa
Menu Zamknij

Seria PPOŻ Classic

Seria ppoż. Classic

Zapewnienie budynkom optymalnej ochrony przeciwpożarowej to kwestia, o której nie powinien zapominać żaden z nas. Do podstawowych form zabezpieczenia należy tu przede wszystkim montaż specjalistycznych drzwi stalowych ppoż., powstrzymujących rozprzestrzenianie się płomieni. Dzięki temu zniszczenia mienia są mniejsze, podczas ewakuacji zaś nie musimy martwić się o ewentualne odcięcie drogi ucieczki przez ogień. Już od ponad dwudziestu lat dostarczamy naszym klientom najskuteczniejsze rozwiązania łączące w sobie niezawodność oraz estetyczne wykonanie. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z drzwiami ppoż. stalowymi Classic stanowiącymi jeden z najpopularniejszych elementów naszej oferty.

Drzwi przeciwpożarowe stalowe Classic – wszechstronność i bezpieczeństwo

Seria Classic obejmuje szeroki wybór drzwi stalowych p.poż. oferujących ochronę na poziomie EI30, a także EI60. Dzięki temu skrzydła drzwiowe z tej wyjątkowej kolekcji znakomicie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i wnętrzach o szczególnie wysokim ryzyku wybuchu pożaru. Drzwi Classic są dostępne w wersji jedno- i dwuskrzydłowej. Oferujemy również modele wyposażone w estetyczne przeszklenia – znajdą Państwo u nas nie tylko standardowe okienka, ale też stylowe bulaje.
Oprócz dostępnych domyślnych szarych wariantów kolorystycznych, drzwi przeciwpożarowe stalowe Classic mogą zostać pomalowane na inne kolory RAL na specjalne życzenie klienta. Oferujemy także inne, niestandardowe rozwiązania dostępne za dodatkową opłatą. Obejmują one chociażby zwiększenie dymoszczelności drzwi jednoskrzydłowych, montaż przeszkleń zespolonych przeciwpożarowych czy też wzbogacenie skrzydła o zamek paniczny lub rewersyjny elektrozaczep. Zapraszamy do zakupów!