Menu Zamknij

Drzwi wejściowe do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkań

Bezpieczeństwo domowników i mienia to kwestia, o której powinien pamiętać każdy właściciel mieszkania. Rosnąca przystępność cenowa nowoczesnych rozwiązań, a także stylowe, nowoczesne formy nadawane skrzydłom drzwiowym przez producentów sprawiają, że na montaż specjalistycznej stolarki drzwiowej decyduje się coraz więcej osób. Także i w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi antywłamaniowych przeciwpożarowych, łączących w sobie bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne designy. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi przeciwpożarowe antywłamaniowe RICO – co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Drzwi przeciwpożarowe antywłamaniowe z serii RICO to główny element naszej oferty skierowanej do właścicieli mieszkań, którym nieobojętne jest zapewnienie swoim czterem kątom najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W wersji standardowej stolarka zapewnia klasę ochrony antywłamaniowej RC2 oraz izolację akustyczną 30 dB. Na specjalne życzenie naszych klientów, wykonujemy również drzwi o klasie antywłamaniowości RC3, izolacji akustycznej 42 dB, wysokiej dymoszczelności oraz ochronie przeciwpożarowej EI30. Wszystkie drzwi do mieszkań wyposażamy także w nierdzewne progi, trzy bolce antywyważeniowe, pięciobolcowe zamki główne oraz trójbolcowe zamki dodatkowe.
W Stobrawa rozumiemy również, że drzwi w mieszkaniu nierzadko pełnią również rolę istotnego elementu aranżacji. Z tego też powodu oferujemy szeroki wybór wariantów kolorystycznych umożliwiających personalizację zakupionych drzwi antywłamaniowych przeciwpożarowych. Za dodatkową opłatą wyposażamy także drzwi w wizjery oraz niestandardowe klamki, a także dokonujemy ewentualnego podcięcia skrzydła. Zapraszamy do kontaktu!