Menu Zamknij

Seria Bezklasowe Premium

Seria bezklasowe Premium

Nowoczesna seria drzwi stalowych p.poż Premium to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących opcji tak samo bezpiecznych, co stylowych. Trwałość mechaniczna szóstej klasy przekłada się na aż 200 000 cykli, gwarantując tym samym, że zakupione skrzydło staje się inwestycją na wiele lat nawet w przypadku intensywnej, codziennej eksploatacji. Seria Premium to także znakomita wszechstronność – drzwi mogą zostać bowiem zamontowane zarówno w blokach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych i publicznych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi przeciwpożarowe stalowe Premium – najwyższa jakość w przystępnej cenie

Drzwi stalowe ppoż. Premium są wytłaczane z dwóch ocynkowanych blach stalowych o grubości 0,75 mm. Konstrukcja została również wypełniona mineralną wełną o gęstości 120 kg/m3, zapewniającą drzwiom znakomitą ochronę wnętrza. Izolacja akustyczna wynosi w nich 32 dB. Zależnie od modelu, drzwi ppoż. stalowe Premium odznaczają się wytrzymałością mechaniczną trzeciego lub czwartego stopnia. Skrzydła dostępne w naszej ofercie to także współczynnik przenikania ciepła U = 1,1 - 1,6 W/m2K oraz odporność na korozję klasy C3, C4 lub C5. Oferujemy zarówno modele jedno-, jak i dwuskrzydłowe.
W Stobrawa wierzymy, że dobre drzwi przeciwpożarowe stalowe powinny spełniać wszystkie wymogi osób z nich korzystających. Dlatego też produkty z serii Premium mogą zostać zmodyfikowane za dodatkową opłatą. Oferujemy możliwość pomalowania skrzydeł na dowolny kolor, montażu przeszkleń czy wzbogacenie zakupionych drzwi o zamki elektryczne, kratki wentylacyjne albo przekładki termiczne. Listy dostępnego wyposażenia opcjonalnego znajdą Państwo na indywidualnych stronach produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!