Menu Zamknij

Seria Bezklasowe Classic

Seria bezklasowe Classic

W naszym sklepie znajdą Państwo niezawodne drzwi stalowe p.poż. Classic dostępne w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. Oferowane przez nas rozwiązania odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też wszechstronnością pozwalającą na efektywne wykorzystanie ich zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach publicznych. Najnowocześniejsze elementy, wykonane przez doświadczonych ekspertów, gwarantują z kolei pełen komfort domowników i pracowników. Drzwi stalowe ppoż. Classic zapewniają bowiem optymalną izolację cieplną wnętrz. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi przeciwpożarowe stalowe Classic i ich zalety

Skrzydła drzwi ppoż. stalowych Classic zostały wykonane z obustronnie ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Elementy te są łączone bez spawania, a następnie poddawane procesowi malowania proszkowego. Integralną częścią skrzydeł drzwiowych Classic jest także wysokiej klasy izolacja z wełny mineralnej. W celu zapewnienia użytkownikom należytej ochrony mienia przed kradzieżą drzwi zostały przy tym wyposażone w najwyższej klasy czopy przeciwwyważeniowe.
Ogromnym atutem drzwi przeciwpożarowych stalowych z serii Classic jest także możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb za dodatkową opłatą. Zamówione skrzydło można bowiem pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Oferujemy również montaż przeszkleń drzwiowych, kratek wentylacyjnych, elektrozaczepów, zamków panicznych czy też klamko-gałek z tworzywa lub stali nierdzewnej. Życzymy udanych zakupów!