Bezpłatny pomiar


ZAMAWIAM


.mAdvis { font-weight:bold; font-size:32px; text-align:center; margin-bottom:-32px; }

Drzwi przeciwpożarowe,


drewniane, stalowe, aluminiowe

Zamki na kartę, bluetooth, kod


Kontrola dostępu

Menu Zamknij

Drzwi ppoż antywłamaniowe, dźwiękoizolacyjne

Drzwi wewnętrzne wejściowe do mieszkania

Drzwi wejściowe do mieszkania powinny gwarantować wysoki poziom komfortu użytkowania, pięknie się prezentować i skutecznie zabezpieczać zarówno przez włamaniem jak i pożarem. W ofercie Stobrawa dostępne są drzwi dźwiękoizolacyjne na poziomie do Rw=42dB, antywłamaniowe w klasie do Rc3, przeciwpożarowe w klasie EI30, a także dymoszczelne. Komfortowe drzwi akustyczne, które skutecznie tłumią odgłosy dobiegające do wnętrza mieszkania zaczynają się od dzwiękoizolacyjności na poziomie Rw=30dB.

Jak wybrać drzwi wejściowe do mieszkania?

Drzwi są wizytówką mieszkania. Efektownie wyglądające drzwi będą cieszyć oko długo po ich zamontowaniu. Drzwi wejściowe serii Rico, Magnate, Noble i Gala wyróżnia zarówno nowoczesny jak i klasyczny wygląd, dzięki czemu drzwi wpasują się w każde wnętrze. Za sprawą dodatkowych akcesoriów, takich jak klamki, osłonki na zawiasy a także intarsje, poszerzenie opasek i najważniejsze - dobór koloru - nadamy drzwiom indywidualny charakter i dopasujemy je do aranżacji mieszkania. Warto dodać, że drzwi wewnątrzklatkowe z oferty Stobrawa poza wyjątkowym wyglądem posiadają specjalne parametry techniczne chroniące mieszkania przed włamaniem, pożarem i hałasem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi do mieszkania?

Do mieszkania w budynkach wielorodzinnych zaleca się montowanie drzwi wewnętrznych wejściowych pełnych (bez przeszkleń) i otwieranych do wewnątrz. Drzwi wewnątrzklatkowe powinny charakteryzować się dźwiękoszczelnością. Dźwiękoszczelność lub dźwiękoizolacyjność oznacza się współczynnikiem Rw. W naszej ofercie znajda Państwo drzwi o podwyższonym współczynniku przenikania hałasu na poziomie Rw=42 dB co stanowi już duże zabezpieczenie przed dźwiekami pochodzącymi z klatki schodowej. Kolejna cecha dobrych drzwi wejściowych to antywłamaniowość. Drzwi serii Magnate czy Noble klasy Rc3 skutecznie chronią przed próbą włamania. Równie ważną rolę spełnia w drzwiach ich odporność na ogień i dymoszczelność. Wielu inwestorów bierze ten czynnik pod uwagę kupując drzwi do budynków wielorodzinnych, choć stosowanie drzwi wewnętrznych wejściowych przeciwpożarowych nie zawsze jest wymogiem. W naszej ofercie drzwi serii Magnate mają najwyższy stopień ochrony pod każdym wymienionym względem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertż na drzwi wejściowe antywłamaniowe, dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe.