Menu Zamknij

Drzwi dźwiękoizolacyjne 32db 42db

Drzwi dźwiękoizolacyjne 32db 42db

Drzwi dźwiękoizolacyjne 32 dB/42 dB

Spokój i cisza wewnątrz pomieszczeń to kwestia, o której nie powinien zapominać nikt planujący remont lub zakup nowego mieszkania. Zarówno budynki mieszkalne, jak i obiekty publiczne nierzadko potrafią bowiem bombardować nas drażniącymi hałasami uniemożliwiającymi odpoczynek lub skupienie się na wykonywanej pracy. Często zdarza się nawet, że konieczny może być montaż drzwi akustycznych 42 dB oferujących możliwość wytłumienia nawet najgłośniejszych krzyków. Także i nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór drzwi wewnętrznych akustycznych dostępnych w przystępnej cenie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Niska cena, wysoka jakość – co sprawia, że warto postawić właśnie na nasze drzwi wewnętrzne akustyczne?

Drzwi wchodzące w skład naszego asortymentu odznaczają się starannie zaprojektowanymi skrzydłami w systemie przylgowym. Ich konstrukcja opiera się na solidnym ramiaku, obłożonym płytą HDF, a także płycie wiórowej pełnej, która pełni funkcję wypełnienia. Wszystkie skrzydła zostały przy tym wyposażone w uszczelkę opadającą. Oferujemy drzwi o maksymalnej szerokości 1044 mm oraz wysokości do 2030 mm. Zależnie od potrzeb znajdą Państwo u nas zarówno drzwi akustyczne 42 dB, jak i modele o izolacji akustycznej 30 dB przeznaczone do montażu w pomieszczeniach, w których hałas jest na ogół mniejszy.
Oprócz przystępnej ceny drzwi akustyczne wewnętrzne dostępne w naszej ofercie zapewniają również możliwość pełnego dostosowania do Państwa potrzeb. Znajdziesz zatem u nas szeroki wybór wariantów kolorystycznych oraz dodatkowe akcesoria obejmujące chociażby dodatkowe zamki i ościeżnice regulowane. Zapraszamy do kontaktu!