Menu Zamknij

RC2 30dB

Już od ponad dwudziestu lat dostarczamy naszym klientom najskuteczniejsze rozwiązania łączące w sobie najwyższą jakość wykonania oraz znakomitą estetykę. Jedną z naszych propozycji są nowoczesne drzwi przeciwpożarowe antywłamaniowe przeznaczone do montażu zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i miejscach publicznych wymagających szczególnej ochrony. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów zapewniających im wieloletnią trwałość oraz nienaganną prezencję, nawet podczas częstej eksploatacji. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi antywłamaniowe przeciwpożarowe Gala – niezawodna ochrona wcale nie musi być droga!

Drzwi antywłamaniowe przeciwpożarowe z serii Gala, dostępne w naszej ofercie, zapewniają izolację akustyczną na poziomie 30 dB, tłumiąc tym samym drażniące hałasy dobiegające z zewnątrz. Niewątpliwym atutem stolarki z tej wyjątkowej kolekcji jest także ochrona antywłamaniowa klasy RC2. Drzwi zostały bowiem wyposażone w trzy bolce antywyważeniowe, pięciobolcowy zamek główny oraz trójbolcowy zamek dodatkowy. Nie musisz więc obawiać się, że pod Twoją nieobecność na teren mieszkania lub firmy wtargną osoby nieupoważnione.
Oferowane przez nas drzwi przeciwpożarowe antywłamaniowe to także szeroka gama designów, obejmujących zarówno nowoczesne, designerskie formy, jak i rozwiązania klasyczne. Zależnie od potrzeb, zamówione drzwi mogą zostać wyposażone w ościeżnice asymetryczne, symetryczne oraz narożne. Oferujemy także rozwiązania niestandardowe – możliwość wykonania wizjera lub podcięcia skrzydła. Zapraszamy do kontaktu!