Menu Zamknij

Galeria realizacji drzwi Stobrawa

Air hotel w Warszawie

Drzwi przeciwpożarowe serii ELEGANT, pokojowe i łazienkowe oraz wahadłowe, w okleinie Grafit i Antracyt, z klamkami na kartę zbliżeniową.

Hotel Królewski w Janowie Lubelskim

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii PRESTIGE, pokojowe i łazienkowe z ozdobnymi ramkami i koronami, w okleinie Goldmat.

Hotel Uzdrowisko Wieniec Zdrój

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii PRESTIGE, pokojowe i łazienkowe, w okleinie Mahagonie, z ozdobnymi ramkami, opaskami i koronami.

Hotel Starachowice

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, pokojowe i łazienkowe w okleinie Antracyt, z zamkami hotelowymi na kartę zbliżeniową.

Hotel Bloom

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, w okleinach Nordic i Silver, zastosowano zamki hotelowe na kartę zbliżeniową. Drzwi pokojowe i łazienkowe w okleinie Nordic oraz drzwi wahadłowe z bulajem i odkopnikiem w okleinie Popiel.

Zakład produkcyjny Brzeg

Drzwi przeciwpożarowe EI30, stalowe, dwuskrzydłowe serii PREMIUM, w kolorze RAL 3020 Traffic Red. Przeszklenie przeciwpożarowe, klamka inox. Drzwi wewnętrzne w okleinie Lumino.

Budynek biurowy Brzeg

Drzwi aluminiowe, wejściowe do budynku biurowego, przeciwpożarowe, antywłamaniowe, w kolorze Antracyt.

Dom Zakonny w Częstochowie

Drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe drewniane w okleinie Dub. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze Złoty Dąb. Drzwi zewnętrzne, drewniane w okleinie Złoty Dąb.

Hotel Górnicza Strzecha w Szklarskiej Porębie.

Stolarka aluminiowa przeciwpożarowa EI30, drzwi przeszklone z naświetlami górnymi i bocznymi w kolorze Złoty Dąb.

Hala Strzegomska Wrocław

Stolarka aluminiowa, drzwi przeszklone z naświetlami górnymi i bocznymi oraz panelami pełnymi w kolorze Antracyt.

Budynek mieszkalny Wrocław

Stolarka aluminiowa: fasada, witryny, drzwi w kolorze Antracyt. Drzwi stalowe przeciwpożarowe i techniczne w kolorze RAL 7016.

Hotel w Węgorzewie

Stolarka aluminiowa przeciwpożarowa EI30. Drzwi aluminiowe w kolorze Antracyt – RAL 7016, pełne szklenie, dwuskrzydłowe. Drzwi drewniane przeciwpożarowe, kolor Grafit, z klamkami na kartę zbliżeniową.

Budynek mieszkalny Brzeg

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe RC3, dźwiękoizolacyjne 42dB w kolorze Antracyt Molet, aplikacja pionowa czarna, wyłożenia boczne, ościeżnica regulowana.

Budynek mieszkalny we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich

Stolarka aluminiowa kolor drewnopodobny Mahoń. Witryny wejściowe do klatek schodowych, szyba obustronnie bezpieczna, antywłamaniowa. Wyposażenie dodatkowe: pochwyt INOX, zasuwnica trzypunktowa-językowa, 3 elektrozaczepy awersyjne, okucia nierdzewne INOX, niskie progi 15mm, samozamykacz GEZE.

Pałac Miłków

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, pokojowe w kolorze Marrone.

Hotel Montenero

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, pokojowe i łazienkowe w okleinie Dub, z zamkami hotelowymi na kartę zbliżeniową.

Część biurowa zakładu produkcyjnego

Drzwi stalowe ppoż serii PREMIUM o szerokościach 90 i 120 cm, w kolorze RAL 7021. Zastosowane kratki wentylacyjne, samozamykacze, elektrozaczep ppoż na zamku dodatkowym, zawiasy regulowane 3D.

Hotel Gorzelanny

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, pokojowe i łazienkowe, w kolorze Akacja i Dub.

Hotel Kliper

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, pokojowe, w kolorze Weno.

Szpital Olszówka

Drzwi przeciwpożarowe drewniane serii ELEGANT, pokojowe, w kolorze Grey.

SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich
Osiedle mieszkaniowe Wrocław

Drzwi wejściowe do mieszkań serii MAGNATE, przeciwpożarowe, dymoszczelne, antywłamaniowe, dźwiękoizolacyjne, w kolorze Antracyt Molet. Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, pełne szklenie, w kolorze Antracyt.

Rewal Alcest

Drzwi pokojowe dźwiękoizolacyjne i łazienkowe w okleinie Noce.

Hotel Fryderyk
Konsorcjum Stali

Drzwi drewniane przeciwpożarowe serii ELEGANT w kolorze Grafit.

Drzwi do obiektów zabytkowych

Realizacje firmy Stobrawa. Wszelkie prawa do zdjęć galerii zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione