Aluminium w Architekturze
stolarka aluminiowa Stobrawa
Menu Zamknij

Zamki hotelowe, kontrola dostępu

Zamki na Kod, Kartę, Bluetooth

Zarządzanie apartamentem na wynajem nigdy nie było tak łatwe!

Posiadasz mieszkania na wynajem dobowy i za każdym razem musisz przekazywać klucz do wejścia osobom wynajmującym? Czy może zatrudniasz firmę, która robi to za Ciebie za prowizję od wynajmu?
Jeśli do tej porty używasz zwykłych kluczy, pewnie zdajesz sobie sprawę, że taki klucz łatwo dorobić, dzięki czemu napotykając na nieuczciwego gościa możesz mieć duże obawy, że wróci on bez Twojej wiedzy.
Teraz możesz samodzielnie nadawać uprawnienia do wejścia bez konieczności ruszania się z miejsca!
Wystarczy, że wejdziesz do aplikacji, wybierzesz zamek i wygenerujesz do niego kod, który jednym kliknięciem zostanie przesłany do wynajmującego. Kod wydajesz na określony czas, dzięki czemu masz pewność, że gość nie wróci do pokoju po upływie opłaconego pobytu.
W przypadku dłuższego pobytu, Gość może pobrać aplikację na swój telefon i otwierać zamek bez użycia kodu - wystarczy przyłożenie telefonu.

KONTROLER DOSTĘPU DO POMIESZCZEŃ

Kontroler dostępu pozwala stworzyć kontrolę postępu do drzwi zewnętrznych, bram garażowych i innych miejsc z wykorzystaniem elektrozaczepu lub zwory elektromagnetycznej. Może być stosowany również tram gdzie nie ma możliwości zastosowania zwykłego zamka.

Kontroler posiada 3 interfejsy:

kod PIN – wpisanie dedykowanego PIN-kodu umożliwia otwarcie kontrolera. Administrator dzięki tej funkcji może wygenerować kody dostępu umożliwiające dostęp do pomieszczenia na określony czas
(od dnia do dnia / od godz. do godz.). Gość nie musi w tym przypadku instalować aplikacji, używa tylko wygenerowanego dla niego PIN-kodu.

Kod dostępu może być:

  • terminowy – z określoną datą i godziną rozpoczęcia oraz zakończenia działania;
  • cykliczny – działający np. w każdą sobotę od godziny 8:00 do 18:00;
  • jednorazowy – uprawniający do jednorazowego otwarcia kontrolera;
    stały.

karta bezstykowa RFID – funkcja umożliwia programowanie kart RFID Mifare do pomieszczenia na określony  czas z możliwością przedłużenia lub skrócenia pobytu gościa. Właściciel posiadający bramkę SmartLock ma również możliwość programowania kart zdalnie a więc może on z dowolnego miejsca na świecie przypisać dowolnej karcie dostęp na określony czas do konkretnego pomieszczenia.

bluetooth – komunikacja z kontrolerem za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tabletu z darmową aplikacją TTLock w łączności bezprzewodowej bluetooth 4.0 (do 10m). Dzięki technologi bluetooth mamy  możliwość otwierania kontrolera SmartLock oraz zarządzania nim z poziomu administratora w aplikacji TTLock. Administrator może nadawać uprawnienia dostępu dla gości korzystających z aplikacji TTLock.  Uprawnienia dostępu mogą być jednorazowe, czasowe lub stałe. Gość wchodzi do pomieszczenia korzystając z komunikacji bezprzewodowej bluetooth w swoim telefonie komórkowym.

 
 

Kliknij poza obszarem paska porównywarki by go zamknąć
Porównaj