Menu Zamknij

Seria PPOŻ Modern

Drzwi drewniane bezprzylgowe ppoż. seria Modern

Nasz sklep oferuje Państwu nowoczesne drzwi p. pożarowe z serii Modern zapewniające ochronę na poziomie EI30. Możliwość powstrzymania rozprzestrzeniania się płomieni przez 30 minut pozwala na znaczną redukcję zniszczeń do momentu przybycia straży pożarnej oraz ułatwienie ewakuacji. Stylowa estetyka sprawia z kolei, że drzwi zewnętrzne wejściowe z serii Modern znakomicie sprawdzą się zarówno w przypadku mieszkań, jak i obiektów publicznych. Skrzydła drzwiowe z tej wyjątkowej kolekcji to także gwarancja prywatności i komfortu zapewniona przez izolację akustyczną na poziomie 44 dB. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Drzwi przeciwpożarowe Modern – praktyczne rozwiązania wcale nie muszą być nieestetyczne!

Drzwi pożarowe z serii Modern są dostępne w dwóch wersjach – przylgowej (izolacja akustyczna 44 dB) oraz bezprzylgowej (izolacja akustyczna 43 dB). Oferujemy także skrzydła przeszklone oraz z odwrotną przylgą i zawiasami chowanymi. Montowane na solidnych, drewnianych ościeżnicach drzwi Modern odznaczają się piątą klasą trwałości mechanicznej, zapewniającą im aż 100 000 cykli pozbawionych usterek. Skrzydła drzwiowe z tej serii są zgodne ze standardem PN–EN 1192:2001, co pozwala na zamontowanie ich w pomieszczeniach, wewnątrz których panują trudne warunki.
Drzwi przeciwpożarowe Modern to także szeroki wybór oklein ułatwiający dostosowanie zakupionego skrzydła do otoczenia. Oferujemy różnorodne orzechowe odcienie, stylowy dąb wędzony, a nawet rdzawą industrialną kolorystykę. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie zostały przy tym wyposażone w niezbędne elementy, na przykład w ognioodporne osłony zamków, mechaniczne progi opadające czy też zamki pod wkładkę patentową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!